Pályakerékpáros Eb - Filutás országos csúccsal 17. az egyéni üldözéses versenyben
... is ő tartotta. Rajthoz állt a pontversenyben is, ott 15. lett.
Borissza Johanna Kitti a pontversenyben volt érdekelt szombaton, és 18. lett a 21 résztvevő közül. Az olasz Maria Confalonieri megvédte címét.
Keirinben - amelyben motoros felvezetéssel érik el a versenyzők az utolsó köröket, és sprinttel döntik el a helyezéseket - Szalontay Sándor az első körben ötödik lett ...
2019-10-19 22:12:47
1
Címkék: Pályakerékpáros Eb, Borissza Johanna Kitti, Maria Confalonieri, Szalontay Sándor, egyéni üldözéses, pontversenyben volt, olasz Maria, utolsó köröket, első körben, pályakerékpáros, pontversenyben, felvezetéssel, confalonieri, helyezéseket, versenyzők, versenyben, szalontay, résztvevő, üldözéses, keirinben, sprinttel, szombaton, csúccsal, országos, érdekelt, megvédte, amelyben, borissza, tartotta, motoros, filutás, rajthoz, johanna, köröket, körben, ötödik, egyéni, döntik, utolsó, sándor, olasz, címét, maria, kitti, közül,